Stavost s.r.o.

STAVEBNÍ FIRMA STAVOST PRAHA


Něco málo o nás a naší práci

Nechci Vás zdlouhavě přesvědčovat o tom, jak pouze my jsme pro zákazníka jedinou spásou, nechci unavovat - nudit, chci říct pár vět ....

Jsme menší společnost, cca 12 zaměstnanců - důležité je, že stálých a za ta léta ověřených, jsou moc šikovní. Někteří u nás pracují i více než 10 let. Nikdy nemají problém jít do práce v neděli. Moc si jich vážím.

Nehonosíme se imaginárním sídlem na lukrativní adrese - máme reálné na té nejlepší, a já vím, že dlouho mít budeme. Nikdy jsem neměl v úmyslu vybudovat "Molocha", nemám sekretářku, kávu si vařím sám, zaměstnávám šikovnou účetní - vždy si ví rady. Veškeré vydělané peníze navíc investuji zpět do strojů a vybavení - máme dobré vybavení. Většině firem naší velikosti se může o takovém zázemí jen zdát. Nemáme dluhy, ani úvěry - máme pár pohledávek, vždy přemýšlím, jak se asi těm lidem usíná? Stavím srdcem, žiju pro svou práci a ta mi za odměnu dává možnost žít.

Dušan Straka

Na trhu jsme od roku 1996 . Dětem zákazníků pro které jsem v té době pracoval dnes stavím domy. Spolu vzpomínáme jak rychle to uteklo... Nejsme nejlevnější - myslím, že levného je kolem nás dost, nikdy nedáváme nic zadarmo a pokud ano, je to dávno zaplacené jinde. Možná proto jsme dnes tam, kde jsme být chtěli a možná proto můžeme držet své slovo. Možná proto tu ještě jsme. Někdy chybujeme - to se stává, je mně líto těch, kteří nikdy nechybují.

Dušan Straka - majitel společnosti


Historie a současnost stavební firmy STAVOST s.r.o.

Stavební společnost STAVOST s.r.o. byla založena roku 1996 transformací malého stavebního sdružení Stavost. Od svého založení se firma specializovala především na výstavbu půdních bytů, rekonstrukce domů a všeobecně budov které svou náročností provedení určovali tvrdé požadavky na kvalitu pracovníků.

Příznivé ekonomické výsledky a reference spokojených zákazníků umožnili na přelomu století expanzi naší firmy a rostoucí poptávka ve stavebnictví zapříčinila přesun sídla do Prahy, kde se věnujeme především výstavbě rodinných domů, rekonstrukcím objektů.

Koncem roku 2006 jsme zahájili v Praze výstavbu nízkoenergetických montovaných domů a též dřevostaveb které svou variabilitou i nízkými pořizovacími náklady uspokojí širší záběr naší klientely. V oblasti bydlení i komerční výstavby se podílíme na stále větším rozsahu poskytovaných služeb.

Díky úspěchům ve veřejných soutěžích i nadále vzrůstající důvěře soukromých investorů vykazuje naše firma trvalý nárůst obratu, celkových aktiv i počtu kmenových zaměstnanců. Disponujeme vlastním vozovým a strojním parkem, potřebnou technikou i kvalitní nástrojovou výbavou. Pro speciální práce nebo dodávky využíváme léty prověřené partnery a subdodavatele.

Začátkem roku 2008 jsme dobudovali nový areál na Praze 5, který poskytuje potřebné zázemí firmy na jednom místě. Současně vznikla divize VISTR.cz, která provozuje maloobchodní prodejnu stavebnin, půjčovnu bednění, lešení a stavební mechanizace. Najdete zde i kanceláře naší společnosti, kde Vás rádi uvítáme.

Dále provádíme montáže u nás zapůjčeného lešení a stropního bednění včetně částečných nebo kompletních dodávek železobetonových stropů. Do budoucna počítáme s rozšířením divize VISTR.cz o vlastní přípravnu betonových směsí s prodejem sypkých materiálů.

Společnost STAVOST s.r.o. je vnímána jako důvěryhodná a úspěšná firma, která odvádí svoji práci k úplné spokojenosti všech zákazníků a obchodních partnerů. Tvrdé podmínky, které diktuje trh stavebních prací, kladou neobyčejně vysoké požadavky na kvalitu práce zaměstnanců firmy. Přesto jsme uspěli a nyní Vám nabízíme využít našich zkušeností, znalostí a dovedností.

Firma Stavost

 

Sitemap | STAVOST - domy na klíč - rekonstrukce a stavby Praha © 2010 Stavost.cz | code by delta.7