Stavost s.r.o.

BETONOVÁNÍ LITÉ PODLAHY A SUCHÉ BETONOVÉ SMĚSI


Lité podlahy pro rodinné domy, podkroví, dřevostavby a rekonstrukce domů v Praze i jejím okolí

Betonování podlah má za úkol krom docílení rovné vrstvy podkladu před pokládku finální nášlapné vrstvy i rozložení zatížení podlahy na větší plochu. Krom klasického betonu kde je použit písek, cement, zušlechťovadla a voda nabízíme i kompletní dodávku lité anhydritové podlahy na bázi síranu vápenatého. Výhodou lité podlahy je samonivelační vlastnost a bezesporu rychlost provedení betonáže.

Lité betony lze aplikovat v síle již od tří centimetrů, jsou vhodné i pro podlahové vytápění kde je nespornou výhodou lití betonu čerpadly, odpadá tak přeprava betonu kolečky a možnost poškození instalací v podlaze. Lité podlahy lze úspěšně aplikovat u novostavby, rekonstrukce domu, půdní vestavby či bytu v podkroví i u staveb nebytového charakteru.Lití betonu Lité podlahy

Litý beton v podkroví Betonáž podlahy rodinného domu


Dodávka suché betonové směsi širokého spektra použití pro průmyslové stavby i bytovou výstavbu

Dodáváme kompletní podlahy i suché stavební směsi dle zadání stavby nebo stavebního projektu, navrhneme kompletní řešení vašich podlah a v krátké době je zrealizujeme, ceník betonáže podlah zašleme na požádání. Suché betonové směsi s dopravou materiálu nabízíme pro paletový odběr, pro odběr menšího množství můžete navštívit naše stavebniny v Praze 5 Lahovice, nebo internetový e-shop stavebnin s širokou nabídkou sortimentu staviv. 

Sitemap | STAVOST - domy na klíč - rekonstrukce a stavby Praha © 2010 Stavost.cz | code by delta.7