Stavost s.r.o.

DOMY NA KLÍČ PRAHA - VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ


Rodinné domy na klíč

V Praze a přilehlém okolí se postaráme o stavbu rodinného domu s kompletním zajištěním celé stavby. Výstavbu rodinných domů provádíme za použití moderních ověřených technologií v souladu s projektovou dokumentací a platnými stavebními zákony. Kvalitní ekonomické bydlení s dobrou finanční dostupností jsou naší prioritou kterou samozřejmě doplňuje ekologická stránka každého projektu a v neposlední řadě je to také výsledný design celé stavby díky kterému budete ve svém rodinném domě opravdu doma.

Soudobé moderní stavebnictví nabízí mnoho možností realizace vlastního bydlení, přes to je stavba zděného domu z pálených cihel nebo lehčených poro-betonových tvárnic v našich klimatických podmínkách stále nejoblíbenější. Značnou přízeň získali i montované domy pro svou ekonomiku a rychlost výstavby, nízká energetická náročnost je u všech typů staveb dnes již považována za naprostou samozřejmost. Tak trochu alternativou zaběhlému způsobu stavění v České republice je systém dřevostavby který má své další specifické podkategorie.

Všechny výše zmíněné stavební systémy a technologie plně ovládáme, od roku 2007 se úspěšně věnujeme i stavbám pasivních domů, díky dlouholetému sbírání zkušeností můžeme nabídnout opravdu profesionální služby na úrovni se zachováním příznivé ceny domů. Jsme autorizovaná stavební firma specializující se pro stavby rodinných domů na klíč, působíme v regionu Prahy a středočeského kraje.Domy na klíč Dřevostavby a montované domy


Stavba rodinného domu svépomocí

Stavíte-li rodinný dům svépomocí můžeme Vám nabídnout realizaci jaké-koliv části výstavby se kterou si neporadíte sami. Zajistíme dodávku stavebního materiálu za zajímavé ceny včetně dopravy na Vaší stavbu. Akční, množstevní i věrnostní slevy Vám nabídneme v naše půjčovna nářadí a stavebniny v Praze. 

Sitemap | STAVOST - domy na klíč - rekonstrukce a stavby Praha © 2010 Stavost.cz | code by delta.7