Stavost s.r.o.

PASIVNÍ DOMY


Pasivní domy - standard moderního bydlení

O tom že se pasivní domy v budoucnu stanou standardem pro bydlení nejspíš není pochyb, neustále rostoucí ceny energií a zdokonalování stavebních technologií k tomu přímo vybízejí. Krom uživatelského komfortu a ekonomiky provozu takovéhoto bydlení získá uživatel pasivního domu i jistou nezávislost na dodavateli energie, dům je prostě energeticky téměř soběstačný. Roční spotřeba energie domu aby byl zařazen mezi pasivní nesmí přesáhnout 15 kWh/m2 plochy.

V čem toto "kouzlo" spočívá? Především je to téměř bezeztrátové hospodaření s teplem díky systému rekuperace vzduchu, využití sluneční energie, vynikající zateplení domu bez tepelných mostů, okna s vhodným koeficientem tepelného odporu a jejich orientace, kompaktní tvar objektu bez zbytečných výčnělků a v neposlední řadě naprosto perfektně odvedená práce všech řemesel na stavbě nad kterou neustále bdí odborný stavební dozor.

Pasivní stavbu lze provádět nejlépe systémem dřevostavby ale možno ji úspěšně aplikovat téměř u všech druhů stavby domů v našich klimatických podmínkách běžně používaných. Stavbu pasivního domu provádíme zásadně na klíč, z již výše uvedeného důvodu bezvadné kvality odvedené práce řemeslníků kterou nelze za účasti jiných pracovníků než stavební firmy Stavost stoprocentně garantovat.Pasivni domy a dřevostavby Domy na klíč


Výhody správně provedené stavby pasivního domu

  • - téměř energetická soběstačnost
  • - zdravé klima v bytě po celý rok
  • - vynikající tepelné a akustické vlastnosti
  • - vynikající termo-dynamické vlastnosti


 

Sitemap | STAVOST - domy na klíč - rekonstrukce a stavby Praha © 2010 Stavost.cz | code by delta.7